10 padomi kriptovalūtu iesācējiem

Te nu jūs esat, pēc ilgas vilcināšanās laika esat pieņēmis lēmumu ieguldīt bitkoinos un citās kriptovalūtās. Šeit ir daži ieteikumi, lai uzsāktu savas gaitas digitālo valūtu pasaulē, vienlaikus izvairoties no slazdiem, kuros iesācēji var iekrist.

1. Nelieciet visas olas tajā pašā grozā!

Jūs tikko konstatējāt, ka pastāv digitālā valūta, kas, jūsuprāt, būs nākamā lielā kriptovalūta, un nonākat līdz stāvoklim, kad plānojat ieguldīt visu savu starta kapitālu uz šo vienu valūtu? Šī nav tā labākā ideja. Pat, ja jūs esat ļoti pārliecināts par konkrētu kriptovalūtu, tam nav īpašas nozīmes, ja jūs tāds esat vienīgais un pārējie tirgus dalībnieki nav tādās pašās domās. Un tā kā tas ir tirgus, kas nosaka cenas… Nav retums, ka daudzsološa kriptovalūta saskaras ar grūtībām pirmajos mēnešos (pārbaudiet Ripple, Stellar u.c. vērtības vēsturi). Jūs varētu ātri kļūt neapmierināts ar esošo situāciju, un katrs pieredzējis investors jums ieteiktu to pašu- nekad nelieciet visas olas vienā grozā. Tas var notikt parastajā akciju tirgū un tieši tāpat kriptovalūtu tirgos www.rapidos24.mx.

2. Neaizraujieties ar savu ieguldījumu

Kriptovalūtu tirgum ir unikāla īpašība- daži no tā ieguldītājiem ir piesaistījušies tikai vienai valūtai (un neievēro mūsu pirmo pieminēto ieteikumu…) un sāk attīstīt spēcīgu emocionālo saikni ar savu iecienītāko valūtu, kas ilgtermiņā var būt bīstams variants. Vai jūs kādreiz esat redzējis Forex tirgotāju, kurš valkā T-kreklu ar uzrakstu “Es mīlu USD” uz tā? Visticamāk nekad, jo tāda mīlestība pret valūtām neeksistē… Izņemot virtuālo valūtu pasauli, kurā daži cilvēki, ieguldot noteiktā valūtā, šķiet, piesaistās jaunai reliģijai. Interneta forumos pastāv daudzu kriptovalūtu kopienas, kurās visu diennakti to entuziasti seko līdzi un dalās ar jaunumiem un viedokļiem. Lai gan informācijas apgūšana nekad nenāk par ļaunu, tādēļ esiet piesardzīgs ar kļūšanu par pārāk lielu noteiktas valūtas fanātiķi, citādi jūs varētu palaist garām iespēju to pārdot labā brīdī tikai tādēļ, ka jūs ’’ticat’’ konkrētajai valūtai pārāk daudz.

3. Neļaujieties panikai, kad viss neiet tikai uz augšu

Iespējams, jūs jau zināt, ka kriptovalūtu tirgus ir ārkārtīgi nestabils. Tomēr, kad cilvēki sāk ieguldīt naudu, un drīz vien saskaras ar šādu nestabilitāti, daži mazāk pieredzējuši investori varētu sākt panikot (un pat daudz pieredzējušākie, ja godīgi). Kā iesācējam jums vislabāk ir pagaidīt, kamēr vētra ir beigusies. Ar laiku jūs pie tā pieradīsiet.

4. Vienmēr turiet nedaudz dolāru vai eiro

Fear Of Missing Out (FOMO) ir tāds sajūtu stāvoklis, kad daudzi investori liek ieguldīt kriptovalūtu tirgos bez dolāru un eiro atstāšanas. Problēma šajā aspektā ir tāda, ka, ja regulārās valūtas tirgus sāk pieaugt, jūs nevarēsiet no tā gūt labumu. Labāk atstāt kādu naudas apjomu malā un izmantot tos, kad likmes ir izdevīgas, lai iegādātos vēl vairāk kriptovalūtas sitio web MX!

5. Investējiet, kad kriptovalūta ir stabila

Atkal FOMO dēļ daži tirgus dalībnieki mēdz pāriet uz jebkuru kriptovalūtu, kuru vērtība strauji pieaug, baidoties palaist garām iespējamo uzplaukumu. Iespējams, ka konkrētā valūta, kas tikko kā pieauga par 20% vai vēl vairāk, nākamo 24 stundu laikā var sasniegt divas reizes lielāku vērtību… vai samazināties par pusi no tā sākuma punkta! Lai jūs nekļūtu par bēdīgi slavenā “pump & dump” upuri, labāk ir piemērot pretēju stratēģiju – veiciet iegādi laikā, kad redzat, ka valūta stabilizējas pēc smaga krituma. Nogaidīšana mēdz atmaksāties!